This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014

Ласкаво просимо на сайт районної газети "Прапор".

Громадсько-політичний часопис висвітлює на своїх сторінках новини та події державних органів влади, підприємств, установ у Володарсько-Волинському районі, життя жителів району: наших сусідів, друзів, знайомих.

На сторінках районки друкуються поезії наших земляків, матеріали позаштатних кореспондентів. Часто проводяться конкурси та вікторини.


.Неспокійне серце

: 52, : 2014-12-26

: Надія Панченко

Ще сонечко тільки піднімається, посилає свої промені на Давидівку, а вже у хатах багатьох господарів світяться вікна, бо треба поратися по господарству. І одне віконце світиться дуже рано в оселі ветерана праці, матері-героїні, невгамовної жінки – Ольги Степанівни Сівченко.

Народилася Ольга Степанівна у селі Дворище першого січня 1940-го року. Була вона найстаршою дитиною у родині сільських трударів.

ʳ : 184
ʳ : 0.Не скупімось, люди, на добро!

: 51, : 2014-12-19

: Таїсія Микитенко, заступник директора.

Нещодавно в Іршанському навчально-виховному комплексі «Гімназія-дошкільний навчальний заклад», а саме в 10-В класі, де класним керівником є Олена Володимирівна Столяр, відбулася досить цікава, конче потрібна виховна година на тему: «Не скупімось, люди, на добро!». У підготовці та проведенні виховного заходу, який проходив у формі круглого столу, взяли участь педагогічні працівники гімназії: директор В.Г. Забродська, заступник директора з виховної роботи В.В. Субіна, вчителі української мови та літератури Л.С. Шулятицька, А.В. Северин, інші педпрацівники, поет А.А. Пантус, бібліотекар І.В. Гаврилюк. За круглим столом між учнями і вчителями зав’язалася жвава, цікава розмова про людей, які мов зорі, світять для інших упродовж усього життя.

ʳ : 343
ʳ : 0.Андріївські вечорниці у «Сонечку»

: 51, : 2014-12-19

: Олена Нестерчук, вихователь Дворищенського ДНЗ.

13-го грудня всі православні християни святкували День святого апостола Андрія. Не забули про відомі традиційні українські Андріївські вечорниці і в нашому Дворищенському дошкільному навчальному закладі «Сонечко». Колектив садочка разом з батьками прагне того, щоб діти знали і не забували українські традиції, звичаї та обряди. На цьому святі діти і кусали калиту, й отримали майстер-клас з приготування вареників. Змалечку привчаємо до народного, розумного і прекрасного.
Ми дуже хочемо і для цього стараємось, щоб майбутнє було у надійних руках.

ʳ : 340
ʳ : 0.Подорож у світ чоловічої сили і краси

: 51, : 2014-12-19

: Ірина Коханська, педагог-організатор.

5 грудня у Володарськ-Волинському навчально-виховному комплексі №1 відбулися спортивні змагання до Дня Збройних Сил України між командами «Орли» під керівництвом педагогів Миколи Васильовича Яковенка і Олександра Петровича Ющенка та «Десант» Зубринської ЗОШ на чолі з Віктором Станіславовичем Багінським.

Молоді та стрункі, чемні та кмітливі юнаки, яким так до лиця була військова форма, продемонстрували розум, силу, витривалість, фізичну підготовку. В  очах кожного учасника горіло бажання перемогти у конкурсах, і вони змагалися на повну.

ʳ : 290
ʳ : 0.Лицарі козацького війська

: 51, : 2014-12-19

: Валентина Субіна, заступник директора з виховної роботи.

5 грудня напередодні Дня Збройних Сил України в Іршанському НВК «Гімназія – ДНЗ» з метою виховання учнів на національних традиціях нашого народу проходили змагання з військово-прикладних видів спорту «Лицарі козацького війська».

Організатором цього цікавого позакласного заходу був учитель курсу «Захист Вітчизни» І.В. Забродський.  У розробці сценарію  брали участь  педагог - організатор А.А. Мойсеєнко, керівник вокального гуртка  Л.В. Голомисюк, вчитель музичного мистецтва Л.В. Лукомська.

ʳ : 349
ʳ : 0.«За честь, за славу, за народ!»

: 51, : 2014-12-19

: Тетяна Башинська, заступник директора НВК.

Під таким гаслом пройшов місячник обороно-масової роботи в Топорищенському НВК. В рамках місячника проведено ряд виховних заходів, які були направлені на героїко-патріотичне виховання учнів.
У школі 5 грудня на високому рівні пройшов відкритий виховний захід «За честь, за волю, за народ!». На захід був запрошений випускник НВК Віктор Балюк, який брав участь в АТО на сході України. Учні 10, 11 кл. разом з класними керівниками Людмилою Миколаївною Зубрицькою та Альоною Миколаївною Слинюк підготували змістовну патріотичну композицію. Старшокласники декламували вірші, присвячені Дню Збройних Сил України, були використані відеофільми щодо подій сьогодення в зоні АТО. Учні, затамувавши подих, слухали гостя Віктора Балюка, який розповів про свій бойовий шлях. Вчителі та учні привітали героя зі святом та вручили подарунки і квіти.

ʳ : 309
ʳ : 0


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |


.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /profiles/p/pr/pra/prapor/prapor.zzz.com.ua/blocks/bd.php on line 2

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru