This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014

Хороший колектив – запорука успішної роботи

Реформа житлово-комунального господарства – тема для України така ж вічна, як і боротьба з корупцією чи відміна недоторканості народних депутатів. Дійсно, галузь потребує кардинальних змін. Однак, тільки словами про необхідність цих змін тут не обійтися. Треба нарешті за 25 років незалежності щось починати робити.

Українці за довгі роки звикли, що житлово-комунальна сфера – це неякісні послуги й незрозумілі тарифи. Проте, такий імідж комунальних підприємств давно вже не відповідає дійсності.

: 12, : 2016-03-18

: Юлія Дідковська.

:

ʳ : 176
ʳ : 0Держава повертає гроші енергоефективним домогосподарствам

24 лютого у Хорошеві відбувся семінар на тему енергоощадності, зініційований депутатом обласної ради Анатолієм Подіком та проведений за підтримки райдержадміністрації. 

Участь у заході взяли представники департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації, центрального відділення «Ощадбанку» в Житомирській області, зацікавлені жителі селища та інші.

: 10, : 2016-03-04

: Юлія Дідковська. Фото автора.

:

ʳ : 203
ʳ : 0Привітали працівників дорожньої служби

У день виборів до місцевих рад відзначали своє професійне свято автомобілісти та працівники дорожньої служби. День працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Свято встановлено згідно з Указом Президента України від жовтня 1993 року.

У Володарськ-Волинському районі підрозділом дорожньої служби України є філія Володарськ-Волинський «Райавтодор» Дочірнього підприємства Житомирський «Облавтодор».

: 44, : 2015-10-30

: Галина Мінялук. На фото: Віктор Примак.

:

ʳ : 268
ʳ : 0Нафтогазовидобуток в Україні: зупинити не можна продовжувати Де уряд поставить кому?

Події, що відбуваються в Україні протягом останніх кількох років, суттєво вплинули на стан економіки держави. Долар – світова розрахункова валюта – здорожчав у нас майже втричі, тож  вартість імпортованих товарів і ресурсів зросла відповідно. І якщо без закордонних продуктів чи речей ще якось прожити можна, то від газу, який імпортується, відмовитися важко. Пересічні громадяни все частіше шукають альтернативні способи обігріву помешкань. Жителі Володарсько-Волинського району (єдиного негазифікованого в області), які ще кілька років тому скаржилися на відсутність блакитного вогника у їхніх домівках, зараз радіють, що у влади так і не вистачило бажання та коштів на його проведення. Скрутно доведеться найближчої зими іршанцям: містечко, завдяки розташованому там промисловому «титану» Іршанському ГЗК, газ має, але чи по кишені він буде простим містянам?

: 39, : 2015-09-25

: Підготувала Юлія Дідковська за матеріалами Спілки буровиків України.

:

ʳ : 285
ʳ : 0Радості й печалі Іршанського ЖКГ

Іршанське державне житлово-комунальне підприємство на сьогодні найбільша та одна із найефективніших організацій цієї галузі у районі. 

- Керувати чималим господарством та колективом із ста чоловік нелегко, - каже директор ЖКГ Олег Ковальчук.- Але якщо є підтримка – а вона у нас є, то будь-яку справу можна осилити. Нам дуже допомагають селищна рада і керівництво Іршанського гірничо-збагачувального комбінату. Результат такої співпраці одразу позначається на якості послуг. 

: 13, : 2015-03-27

: Юлія Дідковська.

:

ʳ : 428
ʳ : 1
.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru