This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014

Андріївські вечорниці у «Сонечку»

13-го грудня всі православні християни святкували День святого апостола Андрія. Не забули про відомі традиційні українські Андріївські вечорниці і в нашому Дворищенському дошкільному навчальному закладі «Сонечко». Колектив садочка разом з батьками прагне того, щоб діти знали і не забували українські традиції, звичаї та обряди. На цьому святі діти і кусали калиту, й отримали майстер-клас з приготування вареників. Змалечку привчаємо до народного, розумного і прекрасного.
Ми дуже хочемо і для цього стараємось, щоб майбутнє було у надійних руках.

: 51, : 2014-12-19

: Олена Нестерчук, вихователь Дворищенського ДНЗ.

:

ʳ : 342
ʳ : 0«Кажімо більше ніжних слів»

5 грудня в Новоборівському Центрі розвитку дитини «Казка» відбувся захід, присвячений добру і милосердю з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Гаслом цього заходу були слова: «Кажімо більше ніжних слів». Наше свято – це спроба об’єднати в одне ціле умовно здорових та інвалідів, зрозуміти, що людям, які мають функціональні обмеження, просто трохи важче адаптуватися до навколишнього світу, проте вони є такими ж повноцінними членами суспільства, як і всі інші. І найголовніше - зрозуміти і прийняти один одного такими, якими ми є, з усіма перевагами, негативними і позитивними рисами характеру, складнощами і специфікою.

: 50, : 2014-12-12

: Тетяна Рябчук, соціальний педагог Новоборівського Центру розвитку дитини «Казка».

:

ʳ : 360
ʳ : 0Життя треба берегти

Упродовж місяця у школах та дошкільних закладах району проводився Місячник знань правил безпеки життєдіяльності. Основна мета Місячника полягала у проведенні ціле-спрямованої профілактичної роботи щодо попередження надзвичайних подій та ситуацій за участю дітей, підняття рівня знань та отримання навичок з безпеки життєдіяльності. У цей час у Суховільському НВК пройшло багато цікавих, змістовних профілактичних заходів у всіх класах та в дошкільному підрозділі.

: 50, : 2014-12-12

: Тамара Шевченко, учитель 2 класу.

:

ʳ : 292
ʳ : 0До центру розвитку дитини «Веселка» завітала пані Осінь

Радісною подією в житті дошкільнят є свято. Воно захоплює дітей і надовго залишається в пам’яті. Діти нашого центру розвитку з нетерпінням чекали осінніх свят «Усмішка пані Осені», «Ходить Осінь рідним краєм». Організаторами цих заходів були музичні керівники Тетяна Залізко та Ірина Сачук, які уміло підібрали музичний супровід, підготували до виступу дітей. До свят готувались заздалегідь. Вивчали пісеньки, вірші, ігри, готували маски, елементи костюмів. Головною героїнею була пані Осінь, яка зачарувала усіх присутніх красою і неповторністю. 

: 46, : 2014-11-14

: Анастасія Чирко.

:

ʳ : 353
ʳ : 0Свято «Осінь-чарівниця»

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах по-стійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом. Саме про таку пору року учні 2- А класу Новоборівської гімназії та їх вчителька Г.М. Мо-шківська підготували та показали свято «Осінь - чарівниця». Всі другокласники одягнули красиві вишиванки, а дівчатка - ще й власноруч зроблені віночки з осінніх листочків. Свято було цікаве, веселе. Діти загадували для глядачів загадки, співали пісні про осінь, розповідали вірші, танцювали.

: 45, : 2014-11-07

: Наталія Яндюк, голова батьківського комітету 2-А класу Новоборівської гімназії.

:

ʳ : 377
ʳ : 0Країна Дитинства

Дитячий садок - це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші громадяни України. А допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: працівники дошкільних навчальних закладів. 

27 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський День дошкілля. Ідея цього свята - допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок і на дошкільне дитинство в цілому.

Заздалегідь готувалися до цього свята і в нашому закладі - дошкільному підрозділі Іршанського НВК «Гімназія - ДНЗ».

: 40, : 2014-10-03

: Наш позаштатний кореспондент.

:

ʳ : 386
ʳ : 0


1 | 2 | 3 | 4 | |


.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /profiles/p/pr/pra/prapor/prapor.zzz.com.ua/blocks/bd.php on line 2

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru