This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014

Дитину треба ростити у любові

На стиль виховання дитини у кожній сім’ї впливають різні фактори. Проте одним із найважливіших є та наука, яка засвоєна теперішніми батьками у своєму дитинстві від власних батьків. Дуже часто люди переносять стиль і манеру спілкуватися, звички, принципи виховання із сім’ї, де виросли. І, на жаль, у багатьох випадках такий спадок не завжди є позитивним.

Як правило, коли мама чи тато виховувались у атмосфері суворості чи навіть жорстокості, де їх батьки дозволяли собі агресивну поведінку у ставленні до своїх дітей, то такий «шлейф» потім тягнеться упродовж багатьох поколінь.

: 49, : 2014-12-05

: Підготувала Павлина Зелінська.

:

ʳ : 164
ʳ : 0Позбутися негативу

Інформаційний, суспільний, політичний і психологічний тиск на людину, пов’язаний із подіями на сході країни, сьогодні настільки великий, що неврози, депресії і зриви, напевно, трапляються у нас частіше ніж застуда. Робота перетворюється у зону підвищеної небезпеки, адже там обговорюються всі події, про які ми почули чи побачили з телеканалу за добу. Дуже часто думка одних є неприйнятною для інших. Співробітники не розуміють один одного, забувають про те, що кожен має право на власну думку, навіть якщо вона відрізняється від думки іншого. Перепалки трапляються не тільки на роботі, а й у сім’ях, у дворах, біля під’їздів тощо.

: 42, : 2014-10-17

: Людмила Лисюк.

:

ʳ : 243
ʳ : 0Скільки коштує людська пам’ять?

Життя людини триває між двома рубежами - народженням і смертю. Народження дитини у родині – це велика радість, щастя для батьків. З віком люди усвідомлюють велич і значення життя, тому і бабусі з дідусями, майбуть, ще з більшою радістю, з надією та відповідальністю ставляться до появи на світ онучат. Родина поповнюється не лише новонародженим, а й хрещеними батьками, які несуть відповідальність перед Богом за духовне виховання маленької людини.

: 27, : 2014-07-04

: Олександр Сидоренко.

:

ʳ : 223
ʳ : 0Усвідомлене батьківство

Прочитана стаття в газеті «Прапор» №6 під назвою «Народ – живе, вічне джерело народної мудрості» автора А. Мойсеєнко, змусила мене замислитись над викладеними фактами з проблем сімейного виховання, вірніше, про форми роботи в даному напрямку.

Чому ж так складно виховувати дітей у наші дні? Чому так багато негативних факторів у процесі виховання підростаючого покоління?

: 14, : 2014-04-04

: Людмила Лисюк, смт. Володарськ-Волинський.

:

ʳ : 411
ʳ : 0«Здоров’я людини – в її єдності з природою...»

Є на Донбасі два населені пункти, куди з’їжджаються люди з усього світу. Це хутір Верхній Кундрючий та село Оріхівка. Ні на хуторі, ні у селі немає жодних історичних пам’яток, розкішних ресторанів чи хоча б примітивного зоопарку. Та щороку – тут тисячі. Приїжджі – послідовники Порфирія Іванова. Безграмотного чоловіка, який перетворив своє життя на вічний експеримент. Довкола його імені й досі тривають суперечки. У луганських селах добре пам’ятають свого знаменитого земляка, який цілорічно ходив лише у трусах та босоніж.

: 36, : 2013-09-06

: Підготувала Юлія Полонська.

:

ʳ : 235
ʳ : 0Джерело життя

Живий організм - це одухотворена вода. Вона є основою нашого тіла.

У новонародженого вона становить 85%, а у дорослої людини - 70%. Життя на землі залежить від кількості та якості води. Проте запаси води виснажуються. Останніми роками це почали відчувати і ми, жителі Полісся, хоч нам здавалося, що води у нас багато і вона ніколи не вичерпається. Проте через бездумне користування надрами, через зміни клімату, через нашу людську безгосподарність і небережливість у багатьох населених пунктах району посушливого літа гостро відчувається нестача питної води.

: 27, : 2013-07-05

: Фото Андрія Мінялука.

:

ʳ : 246
ʳ : 0


1 | 2 | |


.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /profiles/p/pr/pra/prapor/prapor.zzz.com.ua/blocks/bd.php on line 2

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru