This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014

Стоп корупції!

«Як зупинити корупціонера? Е-декларування і контроль з боку суспільства», під такою назвою 10 листопада у м. Києві  відбувся семінар-брифінг для предствників ЗМІ. Журналісти з Києва та семи регіонів України, зокрема і Житомирщини, обговорили, як за допомогою е-декларування виводити на чисту воду корупціонерів. Не випадково е-декларування, яке офіційно запроваджене з 1 вересня поточного року, нині перебуває на вістрі суспільного інтересу. 

: 46, : 2016-11-18

: Ірина Сівінська.

:

ʳ : 73
ʳ : 0Триває збір кришечок

До нашої редакції небайдужі жителі району продовжують привозити кришечки від пластикових пляшок. Про акцію зі збору кришечок для їх подальшого використання на протези для травмованих учасників АТО ми вже не раз писали на сторінках «Прапора» і приємно, що ця ініціатива знаходить відгук у наших людей. 

Нещодавно чергова партія пластику приїхала до нас із Небізького НВК.

: 16, : 2016-04-15

: Іванна Коломієць.

:

ʳ : 82
ʳ : 0Школа для регіональних журналістів: здобути знання і передати іншим

24 вересня в редакції газети «Прапор» заввідділом громадсько-політичної роботи Юлія Дідковська провела тренінг для журналістів редакції та запрошених колег. 

Цей захід проходив в рамках проекту «Школа для регіональних журналістів» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ та Національного фонду підтримки демократії (США).

: 40, : 2015-10-02

: Світлана Федоренко.

:

ʳ : 130
ʳ : 0Реформування комунальних ЗМІ: змінити чи знищити?

Регіональні засоби масової інформації переповнені замовними матеріалами. Про це свідчать дослідження, які вже три роки поспіль проводить Інститут демократії імені Пилипа Орлика. За даними експертів, кожен п’ятий матеріал у ЗМІ має ознаки замовності, а перед виборами – кожен третій. Про способи боротьби із «джинсою» йшлося під час круглого столу «Як реанімувати регіональну журналістику: медіареформи та саморегуляція», що відбувся в Києві. Участь у заході разом із колегами-журналістами з різних українських ЗМІ взяли і представники газети «Прапор». Крім того у обговорені були задіяні медіа експерти, юристи та інші фахівці галузі.

: 32, : 2015-08-07

: Іванна Коломієць. Фото Оля Ластівка

:

ʳ : 296
ʳ : 0Слов’янськ наш!?

Найбільшою з усіх існуючих серйозних бід сьогодення є війна на сході України. Багато наших співвітчизників цю проблему сприймають як особисте нещастя. Тому вони свідомо і щиро роблять усе можливе, аби об’єднати Україну, очистити рідну землю від окупантів і запроданців.

Живуть у нашому районі люди, які через війну втратили чи покинули рідні домівки. Це переселенці з Луганської і Донецької областей. Є й такі, хто давно вже проживає на Горошківщині, проте родом зі сходу. Їм особливо болить те, що відбувається на їх малій батьківщині.

: 18, : 2015-05-01

: Записала Надія Панченко. Фото Володимира Тимофєєва.

:

ʳ : 287
ʳ : 0Наша сила – у правді

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський своїм розпорядженням №35 від 9 лютого поточного року затвердив новий склад громадської гуманітарної ради при обласній державній адміністрації та Положення про громадську гуманітарну раду при ОДА. 

Ця рада є консультативно-дорадчим органом, створеним з метою урахування суспільно значущих інтересів під час вирішення найважливіших питань гуманітарного розвитку області, підготовки пропозицій щодо забезпечення додержання прав і свобод людини і громадянина у сферах освіти, науки, культури і мистецтва, охорони здоров’я, інтелектуальної та творчої діяльності, впровадження системних реформ для досягнення відповідності європейським стандартам захисту таких прав.

: 12, : 2015-03-20

: Галина Мінялук. Фото Катерини Тарановської.

:

ʳ : 314
ʳ : 0


1 | 2 | 3 | |


.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /profiles/p/pr/pra/prapor/prapor.zzz.com.ua/blocks/bd.php on line 2

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru