This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014
Жіночий клуб у Володарськ-Волинському, що об’єднав сильних та талановитих жінок, щоб духовно збагатитися та підтримати у важкий час.

Служити людям - почесно

23 серпня володарчани святкували 24 річницю Незалежності нашої крани і  470-ту річницю нашого селища. Щороку свято перетворюється у чудове дійство дітей і дорослихДля цього багато зусиль прикладають органи місцевої влади та культури нашого району, небайдужі меценати.

Цього дня святкове дійство проходило аж за північ. Кожен житель нашого району мав можливість забутися від тривог, щоденних клопотів, насолоджуватися майстерністю талановитих аматорів сцени наших земляків та зарубіжних гостей.

: 38, : 2015-09-18

: Петрунеля Гербачевська

:

ʳ : 275
ʳ : 0Коли творить душа

Кожна людина –неповторна особистість зі своїм смаком, уподобаннями, талантом.

Бути хорошою людиною, хорошою матір’ю, вірною подругою – талант який дається Богом  і тяжкою працею над собою.

Для багатьох захоплення – творити красу, дарувати її людям, уже стало невід’ємною часткою їхнього життя. Попри всі негаразди, чи це побутові чи зовнішні, іноді потрібно робити свято для душі, вишукуючи в собі ті  зерна, які генетично закладені природою.

: 31, : 2015-08-07

: Петрунеля Горбачевська

:

ʳ : 330
ʳ : 0Зустріч у світлиці Діани Перетейко

У мальовничому селищі титанодобувників є  куточок, який допомагає відвідувачам відчути вагу, цінність і навіть запах нашого історичного минулого, духовної основи нації. Цей куточок створила жінка, яка зовні здається звичайною, простою людиною. Та її душа не проста, бо народилася, щоб дарувати людям красу мистецтва, нести добро, світло в серці і запалювати цим усіх, хто її оточує.

: 50, : 2014-12-12

: Петрунеля Горбачевська, голова жіночого клубу «Струни серця».

:

ʳ : 315
ʳ : 0Безцінний скарб

У Людмили Пилипівни Лисюк (дівоче прізвище Лебідь) дар до рукоділля передався від мами та бабусі. У Ружинському районі, де вона народилася, її маму, Ніну Андріївну Лебідь, знали як відмінну швачку, вишивальницю, гарну господиню і мудру жінку. Пізніше родина переїхала жити у селище Володарськ-Волинський, і тут теж Ніна Андріївна була відомою рукодільницею. Сьогодні її добрим словом згадує багато людей. Вона шила верхній і легкий одяг, вишивала, займалась різними видами ручної роботи, творила красу.

: 48, : 2014-11-28

: Петрунеля Горбачевська, голова жіночого клубу «Струни серця». Фото Галини Мінялук.

:

ʳ : 326
ʳ : 1Цілюща сила слова

Важко знайти людину, яка не пам’ятала б свого дитинства. У кожного воно своє, і найчастіше з нього ми пам’ятаємо тільки хороше. При люблячих батьках світ видається різнобарвним, кольоровим. У житті, як і в природі, квітне все кругом, коли у небі світить сонечко, а земля має достатньо вологи, що живить коріння, дає силу життя, стійкість до різних негод.

Любов між батьками в родині творить чудеса. Там, де цінується повага, є взаєморозуміння, працьовитість – проростає зерно добра в дітях, які виростають гідними людьми і несуть світло у суспільне життя.

: 23, : 2014-06-06

: Петрунеля Горбачевська.

:

ʳ : 828
ʳ : 0Вишиванки і сучасність

Вишита сорочка здавна була традиційним одягом українців, і в наш час вишиванка не втратила своєї популярності, навпаки, спостерігається певна хвиля посиленого інтересу до неї і українського національного одягу загалом. Вишиванками захоплюються не тільки українці. Вони і досі є найоригінальнішим шедевром мистецького національного витвору і дивують весь світ. Все частіше можна побачити жінок і чоловіків у вишиваній сорочці чи блузці у звичайні дні, але в основному це святковий одяг і більшість людей полюбляють зустрічати в ньому свій день народження, вдягають в традиційні християнські свята - Пасху, Різдво і Трійцю.

: 41, : 2013-10-11

: Актив клубу.

:

ʳ : 432
ʳ : 0


1 | 2 | |


.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /profiles/p/pr/pra/prapor/prapor.zzz.com.ua/blocks/bd.php on line 2

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru