This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014


Ми знаємо, що ви найкращі

Нещодавно районний Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів традиційний конкурс творчості для дітей з функ-ціональними обмеженнями «Повір у себе і в тебе повірять інші». З кожним роком у цьому заході беруть участь усе більше дітей. Вони хочуть бути почутими, а наше завдання – підтримати їх та допомогти.

Цьогоріч Володарсько-Волинський РЦСССДМ залучив до цього конкурсу ще й дітей-сиріт, дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-переселенців зі сходу України. 

: 14, : 2015-04-03

: Надія Осадчук, директор РЦ СССДМ. Фото Андрія Мінялука.

:

ʳ : 213
ʳ : 0«...По вінця сили трудової у серце стомлене налий...»

Березень – це місяць, який подарував Україні великих геніїв – Тараса Шевченка, Максима Рильського, Ліну Костенко... Дев’ятнадцятого березня відзначалася 120 річниця від дня народження Масима Тадейовича Рильського. У свідомості багатьох поколінь його ім’я утвердилось як ім’я науковця, перекладача, поета-класика, творчість якого не втрачає свого значення з часом, бо оспівує вічні цінності: правду, любов і красу. Не забули про його ювілей і в нашому селищі. Саме 19 березня на базі Володарськ-Волинської гімназії відділом освіти райдержадміністрації було проведено районне свято-конкурс читців поезії Максима Рильського. Учасниками конкурсу були учні загальносвітніх навчальних закладів району. 

: 14, : 2015-04-03

: Валентина Куцик, методист відділу освіти.

:

ʳ : 211
ʳ : 0Дружбі та миру бути!

Нещодавно, в рамках реалізації договору про співпрацю, культурно-мистецька делегація нашого району відвідала білоруське місто Єльськ. 

З нагоди відзначення 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні по всій країні відбувається республіканська акція «Ми білоруси – ми мирні люди». 

: 14, : 2015-04-03

: Ігор Цвіра.

:

ʳ : 230
ʳ : 1Вік, прожитий у праці

На початку квітня відзначає свій ювілей жителька Володарськ-Волинського, весела, добра жінка, трудівниця із великим стажем – Катерина Андріївна Семеній. Більшість людей старшого покоління добре знають її, адже значну частину свого життя вона присвятила колись містоутворюючому підприємству «Західкварцсамоцвіти» і разом зі своїм чоловіком зробила значний внесок у розвиток нашого рідного селища Володарськ-Волинського.

: 14, : 2015-04-03

: Андрій Мінялук Фото автора.

:

ʳ : 243
ʳ : 0Наш тато – надійна опора у житті

У гарному селі Березівці, де білокорі берізки ростуть і неподалік у лісі, і біля будинків – живуть щирі й щедрі люди. Тут шанують історію рідного краю, люблять працювати і прикрашати землю садами, гарними будинками, вирощувати добірні врожаї, творити добрі справи. Шанують у селі тих, хто загинув за свободу рідної землі, тих, хто своєю працею примножував багатства краю, а зараз перебуває на заслуженому відпочинку. Серед багатьох таких людей, що користуються повагою і шаною односельців – Микола Йосипович Лензіон.

: 14, : 2015-04-03

: Любляча та вдячна дружина - Євгенія Іванівна Лензіон.

:

ʳ : 266
ʳ : 0Ти - сонцю і вітру брат!

Календар професійних свят квітня в нашій країні розпочинається із поздоровлень та вшанування трудових звитяг працівників геологічної галузі. Геологія – це вкрай важлива державна сфера, що відіграє величезну роль в економічному потенціалі України, від її успіхів багато в чому залежить загальний розвиток промисловості, в цілому вона є значним підґрунтям для функціонування виробничої сфери господарства. А люди цієї професії – наполегливі й невтомні шукачі природних багатств. У їх арсеналі глибокі знання, здобуті в роботі навички та невичерпний ентузіазм і емоційний позитив, які притаманні саме геологам. 

: 14, : 2015-04-03

: Колектив ДУ «Музей коштовного і декоративного каміння». Фото з архіву музею.

:

ʳ : 258
ʳ : 0


1 | 2 | |


.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /profiles/p/pr/pra/prapor/prapor.zzz.com.ua/blocks/bd.php on line 2

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru