This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014


Відроджуємо кращі військові традиції

Нещодавно відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організатором гри стали відділ освіти райдержадміністрації, районний методичний кабінет. Ці військово-патріотичні змагання сприяють патріотичному вихованню учнівської молоді на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, формуванню здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості. Ця гра є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного виховання підростаючого покоління, вона сприяє поширенню дієвих форм та засобів національно-патріотичного виховання, залучення дітей до вивчення кращих традицій козацтва, української військової традиції, пропагує військово-прикладні види спорту, туризм і краєзнавство, українські види єдиноборств, активне дозвілля. 

: 20, : 2015-05-15

: Тетяна Костриця, завідуюча РМК відділу освіти РДА.

:

ʳ : 279
ʳ : 0Зі сплаву геройства і мертвих, і живих писалось ім’я Перемога

Травень… На душі тепло та радісно. Дерева одяглися у нові різнокольорові квіткові одежинки, птахи виспівують свою дзвінкоголосу мелодію, природа ніби приготувалася до великого свята Перемоги.

8 травня, незважаючи на вітряну погоду, біля братської могили воїнів-визволителів зібралися всі небайдужі жителі Рижанської громади, педагогічний колектив та вихованці місцевої гімназії, щоб стати активними учасниками заходів з нагоди відзначення Дня пaм’яті тa примирення і Дня Перемоги нaд нaцизмом у Єврoпі.

: 20, : 2015-05-15

: Наталія Куц, педагог-організатор.

:

ʳ : 214
ʳ : 0«Титан» - володар кубка

10 травня на стадіоні «Спартак» відбулась фінальна зустріч розіграшу кубка «Весна – 2015» на приз газети «Прапор» між місцевими спартаківцями та іршанським «Титаном».

Матч видався видовищним, обидві команди мали можливість забивати м’ячі, але надійно грали захист і воротарі.

Напружений поєдинок в основний час не дав бажаного результату, тож у додаткові два тайми по 15 хвилин, як господарі, так і гості мали можливість вийти вперед.

: 20, : 2015-05-15

: Петро Ющенко.

:

ʳ : 293
ʳ : 0Кубок Віктора Банникова - у Володарськ-Волинському

11 травня в селищі Лугини проходив традиційний розіграш кубка пам’яті заслуженного майстра спорту, воротаря команди «Динамо» Київ Віктора Банникова серед ветеранів. Участь у турнірі взяли чотири команди – з Коростеня, Олевська, Лугин та Володарськ-Волинського.

У першому поєдинку зустрілись володарчани та коростенці. З розгромним рахунком 4:0 перемогли наші земляки.

: 20, : 2015-05-15

: Петро Ющенко.

:

ʳ : 270
ʳ : 1Юні баскетболістки достойно виступили на всеукраїнських змаганнях

Для того, щоб мати вагомий результат у будь-якій справі, треба, щоб спрацювали кілька факторів. Основні з них - працелюбство і здібності. Саме наші здібні дівчата, яких уже два роки навчає баскетболу Володимир Бєлозеров у Володарськ-Волинській ДЮСШ, мають неабияку працездатність, любов до спорту та природні обдарування. Їх старання, помножені на уміння і досвід тренера дають гарні результати.

: 20, : 2015-05-15

: Петро Ющенко.

:

ʳ : 321
ʳ : 0«Багато на нашій землі обелісків, вкарбовані в них золоті імена Вклонися, людино, їм низько-низько – це память, яку залишила війна»

8 травня. На горошківську землю спускаються сутінки, а центр містечка незвично людний. За традицією, напередодні свята Перемоги у селищі проводиться панахида пам’яті жертв Другої світової війни. Цьогорічний захід отримав назву «Пригорнись душею до пам’яті минулого» та пройшов під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Символом його став червоний мак, що за легендою виріс на полі із краплин крові, яку солдати пролили в бою. Тож зовсім не дивно, що на грудях сотень мешканців та гостей Володарськ-Волинського цього дня розцвіли пломеніючі квітки маку. 

: 20, : 2015-05-15

: Юлія Дідковська. Фото Василя Стоцького, Андрія Мінялука та автора.

:

ʳ : 376
ʳ : 0


1 | 2 | |


.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /profiles/p/pr/pra/prapor/prapor.zzz.com.ua/blocks/bd.php on line 2

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru