This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014


Відкрито меморіальну дошку Герою України Віктору Прохорчуку

6 травня відбулася урочиста і унікальна для райцентру подія - на будівлі Володарськ-Волинського НВК було відкрито меморіальну дошку, присвячену жителю райцентру, колишньому учню цієї школи, який віддав своє життя, захищаючи демократичні цінності під час Революції Гідності, Віктору Прохорчуку. 25 травня 2015 року йому б виповнилося сорок років.

Погожого травневого ранку на ганку НВК зібрались учні, вчителі, жителі райцентру, керівництво району та селища, щоб в урочистій обстановці висловити слова співчуття та подяки рідним і близьким загиблого героя, а також відкрити меморіальну дошку. На захід було запрошено батька героя – Олександра Миколайовича, сестру Тетяну Олександрівну, дружину Наталію Анатоліївну та двох його синів Андрія і Сергія.

: 22, : 2015-05-28

: Андрій Мінялук

:

ʳ : 330
ʳ : 0Країна розваг та здорового способу життя

У неділю, 24 травня площа перед районним Будинком культури і територія навколо нього була зайнята дітьми та їх батьками. Тут проходив масштабний захід, присвячений Дню захисту дітей.
Свято проводилось за ініціативи та організації ра-йонного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Міжнародної благодійної організації «АДРА».


Усі, хто завітав на це свято, бачили сотні дітей, які гуртувалися біля інформаційних плакатів і волонтерів, що відповідали за певну «станцію» у цій подорожі до Країни здорового способу життя.
Діти були задіяні на цих різноманітних ігрових майданчиках, де дізнавалися про те, як правильно харчуватися, як діє сонячне світло, вода, повітря на дитячий організм, для чого необхідно щодня робити фізичні вправи і т. д. Тут були цікаві конкурси і змагання. Дітей розважали волонтери в костюмах зайчика та ведмедика.

: 22, : 2015-05-28

: Світлана Федоренко

:

ʳ : 243
ʳ : 0Вимушені переселенці об’єднають зусилля у вирішенні власних проблем

У четвер, 21 травня, для вимушених переселенців та їх дітей, які проживають у нашому районі, у приміщенні Іршанської селищної ради відбувся семінар, що мав на меті їх соціально-культурну адаптацію до нових умов проживання.
Семінар став складовою частиною проекту, який реалізує на території області Житомирська обласна Асоціація фахівців соціальної сфери. 
Захід було проведено за ініціативи та організації Володарськ-Волинської ра-йонної благодійної жіночої громадської організації «Нитка Аріадни», за активної участі районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в орга-нізації та проведенні семінару, за інформаційного сприяння Управління праці та соціального захисту населення райдержадміні-страції, за організаційної допомоги та участі відділу освіти РДА, Іршанського НВК «Гімназія-ДНЗ», Володарськ-Волинської та Новоборівської гімназій, за участі районного центру зайнятості населення, сектору культури та туризму рай-держадміністрації, за допомоги та сприяння Іршанської селищної ради і селищного голови Анатолія Рака, за особистої волонтерської підтримки юриста Сергія Базилюка. Допомогу транспортом надала Володарсько-Волинська районна рада. 

: 22, : 2015-05-28

: Ольга Кучер, заступник директора ЦСССДМ. Фото Андрія Мінялука.

:

ʳ : 329
ʳ : 0Будь готовим до захисту Вітчизни!

20 травня в Іршанському НВК «Гімназія-ДНЗ» відбулися підсумкові військово-спортивні змагання «Будь готовим до захисту Вітчизни!», у яких взяли участь 69 ви-пускників 11-х класів. На свято були запрошені учасники АТО, випускники нашого закладу Сергій Федорчук і Дмитро Доманов.
Ведуча, учениця 10-Б класу Ірина Рафальська, розпочала свято такими словами: «Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою із свіжих джерел, але захистити сама себе не може». Директор закладу Валентина Забродська привітала учасників змагань та закликала випускників бути гідними захисниками Вітчизни. 

Команди 11-х класів доповіли військовому керівнику І.В. Забродському про готовність до змагань.
Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять наших земляків, які загинули в АТО. Ірина Тушинська, Анастасія Різник, Єлизавета Римар, Анна Алексеєнко поклали квіти до меморіальної дошки Пам’яті Олексія Богуша та пам’ятника Героям Небесної Сотні.

: 22, : 2015-05-28

: Валентина Субіна

:

ʳ : 253
ʳ : 0Кубок Кисельмана розіграно

Традиційно травень – пора багата на події. І саме у останній місяць весни вже кілька років поспіль за ініціативи громадської організації «Товариство сприяння обороні  України» у Володарськ-Волинському районі відбуваються змагання з військово-прикладних видів спорту на кубок ветерана Великої Вітчизняної війни, вчителя Олександра Соломоновича Кисельмана. 

З вітальним словом до учасників змагань звернулися селищний голова райцентру Валентина Онофріюк, начальник відділу освіти РДА Лілія Ковальчук, директор Володарськ-Волинського НВК Олександр Корнійчук та родичі Олександра Кисельмана.

: 22, : 2015-05-28

: Іванна Коломієць. Фото Андрія Мінялука

:

ʳ : 250
ʳ : 0Зниклими селами району

11 травня 2015 року учні Дашинської школи І-ІІ ступенів здійснили велопробіг (велопохід) із серії «Зниклими селами району».


Проведення велопробігів у нашій школі стало вже традиційним. Діти із задоволенням сприймають таку захоплюючу, веселу і водночас наповнену змістом форму активного відпочинку. Адже багато місцин нашого краю мають свою цікаву історію, яку так приємно відкривати у подорожах із друзями.


Цього разу метою нашого велопробігу було с.Рогівка, колись - німецька колонія. На сьогодні село зникло з карти району. Все, що залишилося - це грунтові доріжки, хатнища та труба цегельного заводу, який колись активно функціонував, та ще шахта, з якої видобували глину для виготовлення цегли.

: 22, : 2015-05-28

: Ольга Котюк

:

ʳ : 223
ʳ : 0


1 | 2 | |


.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /profiles/p/pr/pra/prapor/prapor.zzz.com.ua/blocks/bd.php on line 2

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru