This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014


День народження Конституції

26 червня у приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся тематичний диспут, присвячений 19-тій річниці головного документу країни, під назвою «Жити, працювати і творити за Конституцією України». Участь у заході взяли представники районної ради, райдержадміністрації та колектив районного Будинку культури. 

Провідний бібліотекар Людмила Шевчук та бібліотекарі Зінаїда Шевченко й Наталія Надопта нагадали присутнім основні віхи становлення української державності, починаючи від княжої доби і «Руської Правди» Ярослава Мудрого та закінчуючи сьогоднішнім часом і вже видимими результатами дії Конституції України 1996 року. 

: 27, : 2015-07-03

: Юлія Дідковська, фото автора.

:

ʳ : 256
ʳ : 0Довіряйте Збройним Силам України

Збройні Сили України та інші військові формування, докладають значних зусиль для забезпечення миру і стабільності, захисту інтересів особи і суспільства в Україні, протидії російській військовій агресії й терористичній діяльності членів незаконних утворень «ДНР/ЛНР».

Українські військові дотримуються Женевської конвенції про поводження з військовополоненими. Всі військовополонені отримують першу медичну допомогу і подальше лікування, забезпечення одягом та харчуванням, гідне ставлення та умови утримання, об'єктивний та відкритий судовий процес. Також мають можливість зустрітись з офіційним представником своєї країни, бути обміняним, зв'язатися з рідними та повідомити їм про полон.

: 27, : 2015-07-03

: http://rada-vv.gov.ua/news/view/1017

:

ʳ : 213
ʳ : 0Відпочили, оздоровились, збагатилися новими знаннями і враженнями

Уже стало традицією розпочинати літні канікули відкриттям відпочинкових таборів, які на 14 днів стають центрами змістовного дозвілля для своїх вихованців. Не став винятком і нинішній рік. У червні на базі загальноосвітніх навчальних закладів працювали 22 мовні та 20 пришкільних відпочинкових таборів, у яких  було охоплено 44% школярів.
Виховна цінність літнього відпочинку полягає в тому, що вона створює умови для педагогічно доцільного, емоційно привабливого дозвілля учнів, відновлення їх здоров’я, задоволення потреб у новизні вражень, творчій самореалізації, спілкуванні і самодіяльності в різноманітних формах, що включають працю, пізнання, мистецтво, культуру, гру й інші сфери можливого самовизначення.

 

: 27, : 2015-07-03

: Людмила Кравчук

:

ʳ : 266
ʳ : 0Найкращі побажання – здоров’я і миру

У нашій Давидівці є дуже багато гарних родин, які мають повагу і шану від людей за свою працю, за те, що виростили і виховали славних дітей, за добре ставлення до людей, за мир і злагоду у сім’ї.

Саме такою є родина Токових – Надії Антонівни та Володимира Петровича.

Подружжя прожило у парі вже 58 років. Обоє народилися і все життя мешкають у рідній Давидівці. Вони ровесники. Їм у цьому році виповнюється по 80, бо народилися у нелегкому 1935-му. Надія Антонівна – у квітні, а Володимир Петрович якраз 4 липня відзначатиме свій ювілей.

: 27, : 2015-07-03

: Ольга Сівченко, голова ветеранської організації Давидівки. Андрій Максимів.

:

ʳ : 347
ʳ : 0Як два крила...

Сподіваємося, ви помітили, шановні наші читачі, що творчий колектив редакції газети «Прапор» намагається у кожному номері розповідати про людей, життя і діяльність яких може бути прикладом для інших, певним дороговказом на шляху. Особливо з великим задоволенням і повагою ми розповідаємо про дружні родини, які зуміли вистояти в усіх випробуваннях долі, зберегти любов і взаєморозуміння, тепло сердець і цим щедро діляться з іншими. А коли вже подружжя прожило багато років разом, спільно виростили і виховали гарних дітей, були добрими батьками, справними господарями, чесно трудились упродовж життя, то це, вважаємо, є великою заслугою перед суспільством і такі люди варті найвищої поваги і шани.

: 27, : 2015-07-03

: Світлана Федоренко.

:

ʳ : 414
ʳ : 0Він живий у пам’яті людей

2015-й рік приніс 70-ту роковину Перемоги над нацизмом у Європі. Багато десятиліть наша Україна заліковувала рани після тієї страшної війни, коли вся її територія була під окупантами і двічі її селами й містами, дорогами і полями проходили фронти. 
По всій території нашої держави розкидані братські й поодинокі могили визволителів. Кожна родина понесла тяжкі втрати. Ті бійці, яким пощастило повернутися живими додому, після ратних трудів працювали на відбудові зруйнованого господарства, піднімали економіку, сільське господарство, освіту, культуру, інші галузі життя. Вони і на фронтах, і у мирний час не шкодуючи життя і здоров’я працювали для того, аби їхні діти жили під мирним небом у заможній країні, аби їх онуки ніколи не знали, що таке війна... 

 

: 27, : 2015-07-03

: Світлана Федоренко.

:

ʳ : 319
ʳ : 0
.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru