This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014


Символи, що відходять

Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів у районному центрі демонтували дошку В. Володарському. Це символічно і закономірно. Перед цим, у рамках декомунізації, було перейменовано ряд вулиць і насамперед ті, які названі на «честь» виконавців злочинних наказів Сталіна: Петровського, Калініна та інших. Зроблено все було цивілізовно, адже участь у перейменуванні брала громада. Дошка ж буде зберігатися у Музеї історії району.

: 49, : 2015-12-04

: Ігор Цвіра. Фото автора.

:

ʳ : 319
ʳ : 0Лише спільними зусиллями можна знизити загрозу епідемії ВІЛ/СНІДу

Районний центр СССДМ реалізує німецько-чеський проект «Грою проти СНІДу», спрямований на профілактику ВІЛ/СНІДУ, формування позитивного, адекватного ставлення до людей, які вражені ВІЛ-інфекцією. Під час заняття з елементами тренінгу з працівникам райдержадміністрації «Грою проти СНІДу» (на фото) спеціалісти центру детально розкрили причини розповсюдження ВІЛ-інфекції та обговорили фактори, від яких залежить ризик передачі ВІЛ. У ході заняття було наголошено, яких правил необхідно дотримуватися, щоб убезпечити себе та дітей від цієї хвороби.

: 49, : 2015-12-04

: Жанна Мачинська, лікар-дерматолог Володарсько-Волинського ЦПМСД.

:

ʳ : 220
ʳ : 0Круглий стіл з учасниками АТО

Цікаво, у дружньому колі відбулося засідання круглого столу з учасниками АТО, організованого РЦСССДМ, за участю заступника голови РДА Галини Ширченко, заступника голови районної ради Лілії Ковальчук, психолога Житомирського міського центру соціальних служб Юлії Оверчук. 

Наразі соціальна підтримка учасників АТО та членів їх сімей – це пріоритет діяльності не лише центрів соціальних служб. І хоча це новий напрямок, не вивчений, без спеціальних методичних рекомендацій, проте вкрай необхідний для тих, кому варто у мирному житті оволодіти силою, отриманою в зоні бойових дій, навчитися жити із спогадами.

: 49, : 2015-12-04

: Ольга Кучер, заступник директора.

:

ʳ : 257
ʳ : 0Позашкільники знову з нагородами

24-25 листопада вихованці керівника гуртків Олени Адамівни Андреєвої з Володарськ-Волинського центру дитячої та юнацької творчості були учасниками обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді в напрямку «Початкове технічне моделювання», який проходив у Житомирі. Наша команда брала участь у трьох напрямках. Здобули дві нагороди. 

: 49, : 2015-12-04

: Світлана Федоренко.

:

ʳ : 204
ʳ : 0Маленька кришечка допоможе вирішити велику проблему

Усі ми щодня стикаємося з пластиковими виробами. Пластик є найпопулярнішою упаковкою для продуктів, які ми купуємо. З нього виготовляється посуд, техніка, іграшки, і загалом на сьогодні без нього неможливо уявити світ. На жаль, пластик також є найбільшим забруднювачем навколишнього середовища, оскільки потрібно сотні і навіть тисячі років для того, щоб він розклався в природніх умовах.  Практично кожен виріб з пластику, який був виготовлений у минулому, існує і до сьогодні.

: 49, : 2015-12-04

: Алла Мойсеєнко, педагог-організатор Іршанського НВК «Гімназія- ДНЗ».

:

ʳ : 210
ʳ : 0Запали свічу пам’яті

У четверту суботу листопада Україна відзначила вісімдесят другу річницю національної трагедії - Голодомору. Цинічний злочин, скоєний більшовицькою владою за сталінського режиму в 1932-1933 роках, - не єдина спроба позбавити українську національну спільноту права на існування, проте чи не найжахливіша. Страшна моровиця лише за один рік забрала життя мільйонів людей, фактично зруйнувала сільське господарство на українських землях, а головне - позбавила українців впевненості у майбутньому й нав’язала їм почуття страху перед «одвічними муками». 

: 49, : 2015-12-04

: Наталія Куц, педагог-організатор.

:

ʳ : 201
ʳ : 0


1 | 2 | |


.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /profiles/p/pr/pra/prapor/prapor.zzz.com.ua/blocks/bd.php on line 2

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru