This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014

У добріших життя веселіше!

: Юлія Дідковська. Фото автора.

17, 2015-04-24

21 квітня наш район вже вкотре за сприяння знаних не лише на Горошківщині, а й по всій Житомирській області меценатів Олександа та Анатолія Подіків відівідав Житомирський академічний обласний театр ляльок. Майже повний зал у районному Будинку культури зібрала одна із найкращих вистав театру – «Теремок». 

- Хочеться подякувати Олександру Анатолійовичу Подіку, який вже не вперше піклується про духовне збагачення наших діток та дарує таку чудову можливість долучитися до мистецтва, не виїжджаючи за межі району, - звернулася перед початком дійства до глядачів у залі голова районної ради Оксана Альбрехт. 

Олександр Подік у свою чергу зауважив, що він сам батько, тому прекрасно розуміє, як важливо із самого дитинства розвивати дитину в правильному напрямку, прищеплюючи любов і шану до мистецтва. У молодшому віці найкращими способами такого виховання є гра та казка. 

Дошкільнята й молодші школярі, мами з дітлахами та вчителі й вихователі разом зі своїми вихованцями – усі з цікавістю спостерігали за перипетіями життя у невеличкому теремку. Малеча й дорослі досхочу насміялася із ви-крутасів мишки-танцюристки та їжака, який вміє виконувати неймовірні трюки, невдахи вовка, хитрої лисиці й товстуна-ведмедя. Врешті-решт, як завжди і буває у казках, добро і дружба таки перемогли зло й підступність. Наостанок актори театру та їх ляльки нагадали діткам, що у добріших людей життя веселіше та приємніше. 

Того ж дня «Теремок» побачили учні Новоборівських ліцею й гімназії та юні жителі Іршанська. І у кожному містечку нашого району актори Житомирського академічного обласного театру ляльок отримали заслужені аплодисменти, після чого обіцяли ще не раз повернутися із новими виставами. 

 


ʳ : 213


:

:

.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru