This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014

Засідання робочої групи з розроблення перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад району

: Світлана Приємська.

17, 2015-04-24

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання громадян» у районі прийнято спільне розпорядження районної ради та райдержадміністрації від 14.04.2015р. за № 70/9 «Про створення районної робочої групи з розроблення перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад Володарсько-Волинського району».

17 квітня відбулося перше засідання районної робочої групи з розроблення проекту перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад Володарсько-Волинського району.

Перший заступник голови РДА – співголова робочої групи Олександр Одноворченко акцентував увагу присутніх на необхідності відповідального ставлення до даного питання, вивчення законодавчої бази та внесення пропозицій з урахуванням думки громадськості сіл.

В обговоренні взяли участь члени робочої групи - селищні голови Нової Борової – Григорій Рудюк, Іршанська – Анатолій Рак, Володарськ-Волинського – Валентина Онофріюк.

На засіданні також було прийнято рішення вийти з пропозицією, щоб на базі Володарськ-Волинського було створено районний центр. 

22 квітня засідання робочої групи з розроблення проекту перспективного плану формування  об’єднаних територіальних громад пройшло в розширеному форматі, за участі сільських голів.  Основною метою засідання було вислухати думки та бачення вирішення даного питання сільськими головами, як представниками та очільниками територіальних громад району.  

Головуючий на засіданні перший заступник голови РДА – співголова робочої групи Олександр Одноворченко проінформував присутніх, що до 27 квітня, згідно спільного розпорядження голови ОДА та голови обласної ради, необхідно подати до органів обласної влади проект перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад.

Свою думку з приводу формування об’єднаних територіальних громад висловив член робочої групи - начальник управління фінансів райдержадміністрації Микола Голяченко. Микола Петрович виважено та аргументовано, враховуючи економічні показники, схиляється до думки, що в районі має бути одна об’єднана громада, у якої буде фінансовий ресурс не лише для виживання, а й для розвитку.    

Виступали сільські й селищні голови, які зійшлися на тому, що коли дана реформа проводиться задля добробуту кожної людини, то необхідно вислухати громади сіл і врахувати їх пропозиції з даного питання. 

Вислухали членів робочої групи  – Олександра Стретовича, Василя Простиченка, Віталія Римара, Михайла Корнійчука, Лілію Шишук, Валентину Чижук та Лілію Ковальчук. Було надано слово усім бажаючим. 

Олександр Одноворченко та Оксана Альбрехт наголошували, що остаточне рішення прийматиме кожна громада. Районна робоча група має ці думки врахувати і відобразити у проекті перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад.

З усіх думок, які прозвучали на засіданні, можна виокремити дві основні позиції виступаючих:1) ми маємо зберегти громаду району шляхом об’єднання усіх громад навколо Володарськ-Волинської селищної ради; 2) один із шляхів – формування на території району трьох громад з центрами у Володарськ-Волинському, Новій Боровій та Іршанську.

Підсумовуючи засідання, Олександр Одноворченко, зазначив, що думок і побажань з даного питання може бути багато, однак пріоритетним при формуванні об’єднаних громад має бути її економічна спроможність, це дасть змогу розвитку інфраструктури та соціальної захищеності громадян. 


ʳ : 334


:

:

.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru