This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014

У майбутнє дивляться з оптимізмом

: Надія Панченко.

33, 2015-08-14

Минулого тижня будівельники України відзначали своє професійне свято. На жаль, сьогодні на території нашого району дуже мало будівельних організацій.

Проте у нас є підприємство зі славною історією, що належить до будівельної галузі. Тут трудяться близько трьохсот працівників. Це колишній ВАТ Лезниківський кар’єр, в результаті реорганізації якого кілька років тому було створено два підприємства – ТОВ «Червоногранітний кар’єр» та ТОВ «Лезниківський кар’єр». Сьогодні перше підприємство очолює Сергій Миколайович Файдюк, а друге – Олександр Михайлович Ревенко. Підприємство за свою історію переживало і злети, і кризи. От і зараз для нього настав непростий період. 

Виконуючий обов’язки директора ТОВ «Червоно-гранітний кар’єр» Сергій Файдюк пояснює: 

- У зв’язку з об’єктивними причинами відбувся спад продажу щебеневої продукції.

До таких об’єктивних причин можна віднести санкції, що призвели до зниження платоспроможності покупців, оскільки 90% виробленого щебеню експортується до Російської Федерації. 

На зниження рівня продаж також вплинуло суттєве здорожчання вантажних залізничних перевезень. Адже поряд з ціною продукції, яка залишається на минулорічному рівні, суттєвою складовою ціни є транспортні витрати.

2015 рік для нас складний. На початку року ми змушені були піти хоч і на незначне, але скорочення кількості працівників. Більш правильно це назвати – оптимізація. Скоротили всього близько 5% робітників. Це був вимушений крок – констатує керівник. – Підприємство почало рік з показником реалізації щебеневої продукції близько 30 тисяч тонн, що складає лише 50% від минулорічних показників. І падіння рівня продаж, на жаль, триває, - розповідає Сергій Миколайович. – На сьогодні ми продаємо продукції близько 25 тисяч тонн на місяць. Це дуже низький показник. Наприклад, у 2013 році за місяць продавали 70-75 тисяч тонн – як у кращі роки радянських часів. На жаль, через не залежні від нас причини, на сьогодні склад забитий щебнем, хоча його ціна тримається приблизно на рівні минулорічної. 

У теперішній час на українському ринку щебеневої продукції пропозиція значно перевищує попит.

Останніми десятиліттями попит на щебінь в Україні був невеликим. І навіть той сегмент, що належав нам, сьогодні зайнятий меншими підприємствами, які розміщені ближче до столиці чи великих міст, бо здебільшого саме там іде будівництво.

З 14 серпня 2015 року Російська Федерація ввела ліцензування на імпортований щебінь. І тут теж є політична складова. – наголошує керівник.

Проте будівельники працюють, сподіваються на краще. Гарні показники дає блочний цех ТОВ Лезниківський кар’єр. Нині у порівнянні з минулим роком попит на блоки з унікального червоного граніту збільшився удвічі. І тут на першому місці споживачами цієї продукції є українські підприємства. Користуються попитом блоки з червоного граніту у Польщі, Росії, Білорусі.

Цех з виробництва бруків-ки працює безперебійно. Продаж її іде стабільно в оптимальних об’ємах. 

На сьогодні керівники підприємств бачать своє завдання в оптимізації виробництва, збереженні матеріально-технічної бази та людського ресурсу, в налагодженні ринку збуту щебеневої продукції.

Побажаємо нашим будівельникам успіхів на цьому шляху.
 

 


ʳ : 265


:

:

.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru