This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014

Володарщина у вогні

: Вол.-Волинський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській област.

33, 2015-08-14

Володарсько-Волинський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області повідомляє, що на території нашого району почастішали випадки виникнення пожеж. Із початку року і станом на 11 серпня зафіксовано 84 пожежі: 13 – на території Володарсько-Волинської селищної ради, 10 – Краївщинської, 8 – Топорищенської, по 6 на території Радицької, Добринської, Зубринської селищних рад. 

Тільки за період з 7 по 11 серпня зафіксовано 12 загорянь, внаслідок яких громадянам нашого району та природному фонду завдано великих матеріальних збитків. Основними причинами виникнення пожеж є порушення правил пожежної безпеки при спалюванні сухої трави, необережне поводженням з вогнем, коротке замкнення електричної мережі, дитячі пустощі з вогнем. Такий ріст пожеж вказує на недостатній рівень роботи, яку мають проводити органи місцевого самоврядування  на підвідомчій території з громадянами. Зокрема, йдеться про навчання населення правилам пожежної безпеки та проведення роз’яснень серед громадян про недопустимість спалювання сухої трави та рослинності на полях та присадибних ділянках. Останнє особливо важливе зараз, адже у посушливий період такі спалювання часто переходять у неконтрольоване горіння та створюють масштабні пожежі.

Так на околицях сіл Краївщина, Омелівка, Шадура та Катеринівка за останні кілька днів виникло 6 за-ймань сухої трави та підстилки в лісі. До гасіння пожеж було залучено пожежну техніку та особовий склад  22-ї державної пожежно-рятувальної частини (смт Володарськ-Волинський), 28-ї професійної пожежної частини (смт Іршанськ) та пристосовану техніку і працівників Володарсько-Волинського лісництва ДП «Черноармійський лісгосп АПК». Збитки встановлюються. 

Гасити подібні пожежі складно – адже висохла рослинність спалахує, мов факел, і полум’я поширюється зі швидкістю вітру. Також ускладнює приборкання таких пожеж і відсутність поблизу джерел водопостачання – водоймищ. 

Виходячи із ситуації, що склалася, районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до всіх громадян:

 «Ніколи не підпалюйте суху траву в лісі, на полі, городі, біля своїх будівель! Будьте обережні з джерелами відкритого вогню, із сірниками та цигарками. Якщо ви помітили невелике загоряння трави або тліючу підстилку від покинутого багаття, намагайтеся загасити його самі. Іноді досить просто затоптати полум’я. У випадку виявлення пожеж, які неможливо загасити самостійно, просимо повідомляти за номером 101.

Лише спільними зусиллями рятувальників та свідомим ставленням громадян можна створити надійний заслін від пожеж!»

 


ʳ : 283


:

:

.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru