This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014

Кожен може знайти спосіб підтримати наших захисників

: Світлана Федоренко.

33, 2015-08-14

Якось, переглядаючи інформацію у Фейсбуці, я натрапила на сторінку житомирянки Юлії Ковбасюк (Маєвської). Вона інформує, що в Житомирі є група людей, які дообровільно на волонтерських засадах готують для наших воїнів-захисників «сухі борщі». Мене ця інформація зацікавила, тому що і в нашому районі є чимало активістів, які займаються підтримкою і допомогою воїнам АТО. Є й такі люди, хто б хотів допомагати, та не знаходить способу, як це робити. 

Я зацікавилася історією Юлії Ковбасюк і зателефонувала їй. Дівчина розповіла, що переймається проблемами наших захисників і дуже хотіла їм чимось підтримати. Проте особливих ресурсів у неї не було – вона молода мама і перебуває у відпустці по догляду за дитиною. Проте дізналася, що є в Україні люди, які займаються саме виготовленням «сухих борщів» для наших хлопців на передовій. Ідея їй сподобалася. Вона поділилася нею з родиною, друзями і знайомими. Її прагнення підтримали. У колі охочих цим займатися знайшли дві електросушарки. Спочатку зробили кілька пакетів такого борщу, побачили, що він користується попитом і подобається бійцям, дуже зручний у зберіганні й транспортуванні, його легко готувати.

У цей процес спочатку включилися мама Юлі, брат, інші члени родини Маєвських. Потім приєдналися друзі, знайомі. Зараз кожен з учасників сушить те, що у нього є: хто капусту, хто буряк чи моркву, хто часник чи щось інше з інгредієнтів. Потім усе це пакетується у відповідних пропорціях з розрахунку – один пакет – це борщ на 5 літрів води (дивись рецепт у рубриці «Добрий хазяїн»).

Коли запросили до співпраці охочих через Фейсбук, то багато людей стали допомагати, хто чим може – сирими і сухими овочами, коштами на продукти, томатною пастою та спеціями і т. д. Юля детально звітує про отримані й витрачені кошти на своїй сторінці у соціальній мережі. 

Починаючи з листопада минулого року їм вдалося підготувати і передати через волонтерів нашим бійцям «сухого борщу» на 8 тисяч літрів.

Вважаю, що така ініціатива варта підтримки. Це дуже потрібна справа. Кожен пакет, підготовлений добрими руками, зігріє тіло й душу бійців, підтримає фізично і морально. І кожен пакет – це хоч малесенький, проте внесок у захист Вітчизни. 

Юлія запрошує усіх до співпраці. Готова поділитися досвідом з усіма небайдужими людьми. Окрім борщів їх команда готує заправки, суміші приправ, сухі чаї. І передають в АТО.

Проте в розмові Юля наголосила, що вони все це роблять з власної ініціативи за велінням серця, абсолютно не мають жодного стосунку до будь-якої політичної сили, хоча, на жаль, уже були випадки, коли представники деяких партій намагалася приписати собі їхню діяльність.

На фото з мережі Фейсбук: Юлія Ковбасюк (Маєвська), візитівка «Укропський борщ».

 


ʳ : 348


:

:

.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru