This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014

Свято айболитів

: Юлія Дідковська. Фото автора

33, 2015-08-14

У Володарсько-Волинському районі налічується 4,5 тисячі голів великої рогатої худоби, з них – 3,5 тисячі корів. Переважна більшість тварин – у приватних господарствах. Про здоров’я домашніх утриманців і ту живність, що перебуває у колективних господарствах (а це усього 700 голів ВРХ), дбають 43 працівники ветеринарної служби району. 7 серпня вони відзначили своє професійне свято – День працівників ветеринарної медицини. 

Очолює Управління ветеринарної медицини у Володарсько-Волинському районі Віктор Котвицький. Він також є Головним державним інспектором ветеринарної медицини в районі. 

- Наше управління здійснює інспектування, контроль та нагляд за усіма підприємствами Володарщини, що виробляють та реалізовують продукцію тваринного походження. Також ми координуємо та інспектуємо службу ветеринарної медицини в районі, - пояснює Віктор Казимирович. 

Управлінню ветеринарної медицини підпорядковуються Володарсько-Волинська районна державна лікарня ветеринарної медицини, яку очолює Адольф Деленгівський, та Володарськ-Волинська районна лабораторія ветеринарної медицини, начальник якої Ольга Куницька. 

- Лікарня ветеринарної медицини займається проведенням профілактичних, лікувальних заходів, робіт щодо попередження занесення, розповсюдження та ліквідації заразних хвороб тварин на території району, проведення ідентифікації сільськогосподарських тварин. Структурні підрозділи установи є у Новій Боровій, Топорищах і Суховолі - це дільничні лікарні ветеринарної медицини, а у Рижанах - дільниця ветеринарної медицини, - знайомить зі структурою служби Віктор Котвицький. – Що стосується районної лабораторії ветеринарної медицини, то вона проводить роботу із діагностики, лабораторного дослідження хвороб тварин. Саме працівники лабораторій відповідають за ветеринарно-санітарну експертизу продуктів харчування тваринного і рослинного походження. На сьогодні у нашому районі працює три підрозділи лабораторії ветеринарної медицини: Володарськ-Волинська, Новоборівська та Іршанська. Усі вони працюють на місцевих ринках, адже саме там люди найчастіше продають і купують товари тваринного походження.

За словами керівника управління ветеринарної медицини, найголовніше завдання, що стоїть зараз перед службою, – це боротьба зі сказом тварин та недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней на території району. На сторожі перед загрозою стоять трохи більше чотирьох десятків ветеринарних лікарів, фельдшерів та санітарів Володарщини. Навіть у професійне свято не усім вдалося потрапити на урочистості: тер-міновий виклик до рогатого пацієнта переважив бажання зустрітися із колегами в святковій обстановці. Ті ж, хто завітав на зібрання, із радістю вітали лікаря-радіолога Володарськ-Волинської лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи Олександра Дурицького, провідного лікаря внутрішніх незаразних захворювань Ігоря Євпака, фельдшера Топорищенської дільничної лікарні ветеринарної медицини Інну Садовську й завідуючого Давидівською дільничною лікарнею ветеринарної медицини Василя Васяка із заслуженими нагородами – вони отримали відзнаки та подарунки ра-йонного профільного управління. Також грамоту обласної ради отримав керівник служби Віктор Котвицький, а очільниця районної лабораторії ветеринарної медицини Ольга Куницька була відзначена Державною ветеринарною та фітосанітарною службою України. 

Не забули співробітники ветслужби і про свого колегу Сергія Короля, який нещодавно трагічно загинув, та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання. 

«Добрий лікар Айболить! Він під деревом сидить. Лікуватись не боїться ні корова, ні вовчиця...». Вірш Корнія Чуковського про ветеринара, який не відмовляв жодній тварині, що зверталася за допомогою, вже давно став класикою дитячої літератури. Тож нехай тільки із образом доброго лікаря асоціюється ваша професія. Ні укусів, вам, ні подряпин! Зичимо усім лише усіляких життєвих гараздів! 

 


ʳ : 278


:

:

.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru