This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014

Хай зростають чемпіони!

: Надія Панченко. Фото Галини Мінялук.

34, 2015-08-21

Минулої суботи, 15 серпня, у райцентрі на стадіоні «Спартак» відбулася вагома довгоочікувана подія – урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Про такий майданчик багато років мріяли і ветерани спорту, і молодь. Ідея спорудження об’єкта виникла ще у 2008 році. Тоді ж і почалося його будівництво в рамках реалізації Всеукраїнської Програми «Спорт для всіх – спільна турбота».

У 2011 році районна рада виділила кошти з районного бюджету на будівництво цього майданчика. Силами спортшколи, відділу в справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Володарськ-Волинським РЕМом було здійснено монтаж огорожі та освітлення по периметру споруди. 

Потім на кілька років роботи було призупинено.

І лише у 2015 році за ініціативи голови райдержадміністрації та за рішенням районної ради було виділено кошти на придбання та монтаж синтетичного покриття. Окрім бюджетних коштів на фінансування робіт та матеріалів було залучено внески меценатів і спонсорів.

Завершувалося будівництво народним методом – толокою. Тут працювали тренери спортивної школи, вчителі фізичної культури загальноосвітніх закладів райцентру, учні гімназії та НВК і вихованці спортивної школи.

На свято з нагоди відкриття майданчика приїхали і прийшли спортсмени району, жителі селища, поважні гості. Привітати наших спортсменів прибули голова районної державної адміністрації Андрій Ющенко та заступники голови Віталій Римар, Галина Ширченко, Ігор Ткач, народний депутат України Павло Дзюблик, помічник міністра оборони України Дмитро Грищенко, приватний підприємець, благодійник Анатолій Подік, голова федерації футболу Житомирської області Олександр Коцюбко, голова районної федерації футболу Микола Ренкас, Володарськ-Волинський селищний голова Валентина Онофріюк, Іршанський селищний голова Анатолій Рак, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району, ветерани спорту.

Під звуки урочистої музики голова райдержадміністрації Андрій Ющенко та кращі вихованці Володарськ-Волинської спортивної школи перерізали стрічку на воротах. На майданчик зайшли спортсмени і гості. Під звуки Гімну капітани футбольних команд підняли Державний Прапор.

З привітальним словом виступили Андрій Ющенко, Павло Дзюблик, Дмитро Грищенко, Анатолій Подік, Олександр Коцюбко, Микола Ренкас, Валентина Онофріюк.

Потім вийшли на поле вихованці спортивної школи і продемонстрували своє вміння володіти м’ячем. Увазі глядачів були представлені спортивні змагання з футболу між командами спортшколи та між командами футболістів с. Рижани, с. Топорище, Володарськ-Волинського «Спартака» й ветеранів «Спартака».

Між матчами глядачів розважали пісенними номерами артисти районного Будинку культури та вихованці ДЮСШ показовими номерами зі спортивної гімнастики та фрі-файту.

У перервах  і на завершення відбувалося нагородження переможців та вручення подарунків від гостей свята і спонсорів.

Така важлива подія відбулася завдяки зусиллям багатьох людей. Зокрема спонсорську допомогу надали ТОВ «Укрлатграніт» (керівник А.А. Розводовський), ПП «Полісся» (керівник В.К. Ковальчук), ПрАТ «Лезниковський кар’єр» (керівник О.С. Ладигін). Аби здешевити даний проект звернулися по допомогу до меценатів та спонсорів. Відгукнулися та надали допомогу А.О. Подік, .філія «Іршанський ГЗК» ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (директор О.О. Косяк), ТОВ «Межиріченський ГЗК» (директор І.К. Бондар), ТОВ «ВОЛОДАРСЬК ІН АГРО» (директор Д.С. Максимчук), ТОВ «Грін Ленд Славута» (директор С.В. Лисак), ТОВ «Червоногранітнянський кар’єр» (директор С.М. Файдюк). 

Голова РДА Андрій Ющенко у промові з нагоди відкриття спортивної споруди щиро дякував усім, хто зробив посильний внесок у добру справу розвитку спорту в нашому районі та тим самим сприяв популяризації здорового способу життя. 

Це вже третій такий майданчик у нашому районі. Підрядник з їх будівництва і відомий меценат Анатолій Подік висловив сподівання, що такі споруди в районі примножаться.

 


ʳ : 274


:

:

.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru