This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014

Обіцянки і плани мають бути виконані

: Світлана Федоренко. Фото Андрія Мінялука.

34, 2015-08-21

У жовтні цього року відбудуться вибори до місцевих рад. Тому відповідальні очільники громад та депутати, які з повагою ставляться до своїх виборців, підводять підсумки зробленому, співставляють те, що планували зробити і обіцяли людям, і що вдалося зреалізувати.

Упродовж останніх тижнів на площі райцентру ідуть будівельні роботи. Багато мешканців селища і гостей цікавляться, а що ж там роблять. І коли дізнаються, що йде будівництво фонтану, то одні сприймають цю інформацію позитивно, інші – скептично, мовляв, є більш насущні проблеми і т. д.

Ми звернулися до Володарськ-Волинського селищного голови Валентини Онофріюк за офіційною інформацією з цього приводу. Ось що вона нам повідомила:

- У 2011 році на сесії селищної ради було затверджено Програму соціально-економічного розвитку селища. В цю програму було включено освітлення вулиць, заміну насосного обладнання на водозаборі та каналізаційно-насосних станціях, будівництво котельні в дошкільному навчальному закладі  «Веселка», будівництво каналіза-ційно-насосної станції по вулиці І. Франка, ремонт доріг, покрівель будинків, водопровідної мережі, а також реконструкцію площі й будівництво фонтану та інше – сказала Валентина Григорівна і додала:

- В основному всі заплановані тоді заходи виконані. Депутати селищної ради затвердили в 2011 році проектно-кошторисну документацію на реконструкцію площі з будівництвом фонтану. Але життя і проблеми вносили свої корективи. Доводилось виконувати інші роботи, більш нагальні: виділяли кошти на заміну вікон у гімназії, на підведення води і каналізації в навчально-виховному комплексі №1, на ремонт центру дитячої та юнацької творчості і т. ін.

У 2015 році було вирішено розпочати реконструкцію площі з будівництвом фонтану. Сподіваємося, що до 23 серпня основні роботи будуть виконані.

Ми всі любимо своє селище, хочемо, щоб воно було гарним, сучасним. Хочемо щоб діти, які тут народилися і живуть, бачили чисті вулиці, вихованих людей і гарну центральну площу, сквери. 

У будівництві фонтану допомагають селищній раді камнепереробні підприємства: «Кванта ЛЧ», «Дюлон», «Лезниківський кар’єр», «Ред стоун», а це, в свою чергу, здешевлює вартість даного об’єкта. За розрахунками, будівництво фонтану селищній раді обійдеться в 374 тис. 270 грн.

Сподіваємося, що така інформація задовольнить цікавих, і всі жителі селища найближчим часом будуть насолоджуватися красою і прохолодою оригінального водогаю.

 


ʳ : 350


:

:

.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru