This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Статті поза номером (3)

РДА (24)

Держкомзем (0)

Районна рада (5)

Вибори (2)

Сільські громади (123)

Податкова (2)

Пенсійний фонд (3)

Статистика (19)

Соцслужби (64)

ЖКГ (5)

Освіта (184)

          -дошкільна (19)

          -загальна (24)

         -позашкільна (47)

Здоров'я (21)

Безпека життя (6)

Новини аграріїв (2)

Охорона природи (28)

Спорт (93)

Правопорядок (13)

Юридичні поради (3)

Культура (173)

Люди (427)

Історія краю (76)

Поезія (42)

Дорога до храму (30)

Філософія життя (9)

Редакція газети (18)

Прапору 80 (12)

Новини Житомирщини (4)

Жіночий клуб
"Струни серця" (12)2014


2011
2012
2013
2014

Чого хочуть діти?

: Надія Осадчук, директор РЦ СССДМ.

48, 2015-11-27

Традиційно, вже 20 років у день прийняття Конвенції ООН про права дитини – міжнародного документу, який вперше в історії людства визначив повний спектр захисту прав найменших громадян, у світі відзначається Всесвітній день дитини. А з 2003 р. в Україні був започаткований День спільних дій в інтересах дітей. Зазвичай центр соціальних служб цього дня активізує діяльність серед дітей, щоб якомога активніше звернути увагу дорослих на дитячі проблеми та організувати їх вирішення, щоб показати досягнення підростаючого покоління та порадіти їх успіхам. 

Цьогоріч 20 листопада спеціалісти РЦСССДМ до дітей звернулися із запитанням «Чого хочуть діти?». «Мистецька доріжка», в ході якої діти малювали та записували свої побажання, мрії, звернення до батьків, вчителів, один до одного, стартувала в місцевих навчальних закладах Володарськ-Волинського. Крім цього, всі бажаючі мали змогу детальніше ознайомитися із правами дітей відповідно Конвенції ООН про права дитини, поспілкуватися на теми здорового способу життя, упередження негативних наслідків протиправної поведінки. В цей же час дорослі мали змогу написати «Як зробити життя дітей щасливим?» під час проведення мобільного експрес-опитування. Стенди були розміщені в найбільш людних місцях – лікарні, райдержадміністрації, будинку культури – і всі охочі залишали свої роздуми щодо комфортного, гідного життя дітей. 

Думки дорослих і бажання дітей співпали. Усі хочуть безхмарного мирного неба, достатку, любові один до одного. Дорослі вказували на те, що необхідно рахуватися з думкою дітей, довіряти їм, дбати про їх здоров’я - загалом відповідально виконувати батьківські обов’язки. А діти хочуть, щоб поруч завжди були мама й тато, добрі друзі. Дехто мріє про новий айфон, планшет і навіть «Хаммер», дехто уже очікує вза-ємного кохання, хоче, щоб завжди здійснювалися мрії.

Щоб проаналізувати цілі та ціннісні орієнтири, що лежать в основі профілактичної роботи з підлітками, які вчинили злочини, та їх батьками, ми мобілізували ресурс громади на пропаганду відповідальної поведінки.

З метою обговорити і закріпити порядок співпраці в рамках цільового завдання профілактики та упередження повторних злочинів серед дітей була проведена «Конференція зворотнього зв’язку» із сільськими та селищними головами і секретарями сільських рад району. 

А ще 21 листопада у православних храмах проводилися молебні за здоров’я дітей, їх благополуччя, за Божу благодать над ними.

Діти – найбільш вразлива категорія суспільства. Вони, як і дорослі, гостро відчувають проблеми, вболівають за їх вирішення, вони потребують уваги та тепла у ставленні до себе. Тому про них нам, дорослим, потрібно пам’ятати завжди, адже вони роблять нас добрішими, надихають на гарні справи та виважені кроки. Зрештою, діти - наше майбутнє, і яким воно буде - залежить лише від нас.

 


ʳ : 171


:

:

.- .-

   . ,

  - »Hosting Ukraine

2011-2015. .
.
- '.

: 1493
: 267
: 1

free counters @Mail.ru